25/09/2021
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

IV. Kongres leteckého trhu v září ve Varšavě

17 září

17. září 2021 se ve Varšavském vědeckém centru Copernicus ve Varšavě uskuteční čtvrtý ročník kongresu o leteckém trhu – největší akce v Polsku v oblasti leteckého průmyslu. Kongres se stal trvalou součástí kalendářů leteckých zástupců v Polsku.

Během letošního kongresu bude projednána situace v letecké dopravě – nákladní i osobní. Zaměříme se také na otázky bezpečnosti letectví v éře COVID-19, návrat cestujících k letu a nové standardy jejich služeb.

K účasti na kongresu byli pozváni zástupci nejdůležitějších institucí, společností a výzkumných středisek v oblasti letectví. Kongres každoročně hostí více než 500 účastníků zastupujících obchod, svět vědy, ústřední a místní orgány na různých úrovních, organizace a průmyslové instituce.

Podrobné informace o kongresu jsou k dispozici na adrese : https://kongresrynkulotniczego.pl/ . Letošní ročník se zaměří na dopad pandemie covid-19 na osobní i nákladní sektor. Budeme hovořit mimo jiné o bezpečnosti letectví a nových standardech osobní dopravy. Více informací o kongresu najdete na webových stránkách akce.

 

Podrobnosti

Datum:
17 září
Rubrika Akce:
https://kongresrynkulotniczego.pl/

Místo konání

Vědecké centrum Copernicus ve Varšavě
Wybrzeże Kościuszkowskie 20
Varšava, Varšava 00-390 Polsko
+ Google Mapa
View Místo konání Website