• 07/07/2022 07:05

EasyJet a Deutsche Bahn nabízí kombinované letenky do měst v Evropě

ByČTK

Čvc 18, 2021 , ,
Stránka navštívena: 2108
0 0
Doba čtení příspěvku:55 Sekund

Nízkonákladový dopravce Easyjet létající z Berlín-Brandenburg (BER) s až 18 letadli a podle vlastní zprávy je největším provozovatelem na hlavním letišti. Se začátkem letních prázdnin v regionu oznámil britský nízkonákladový dopravce začátek spolupráce se společností Deutsche Bahn.

Od nynějška si můžete koupit kombinovanou letenku na vlak přes Berlín z / do 25 měst, zejména ve východní části Německa. Díky tomu si můžete rezervovat cestu s EasyJet například z Drážďan, Frankfurtu nad Odrou, Lipska nebo Erfurtu přes letiště BER do Londýna, Hurghady nebo Lisabonu.

Na rozdíl od nabídky „Raily & Fly“ to znamená, že v případě zpoždění vlaku a nedojezdu včas je zaručena bezplatná změna rezervace a prostor pro další let. V tomto případě platí také všechna práva cestujících, jako v případě zpoždění letu.

Dálkové vlaky linky Rostock – Dresden se v současné době jezdí na nového hlavního letiště Německa. Díky tomu míří další cestující na letiště jinak, než vlastními auty, nebo sdílenou dopravou. Willy Brandt nejnovější letiště v Berlíně má další spoje z regionální vlakové dopravy – na berlínském hlavním nádraží, Gesundbrunnen nebo Südkreuz. To také sníží vytíženost silniční dopravy a přetíženost parkovišť u letišť.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %